fbpx

Swarzędz (aktualizacja): Ojciec zamordował 7-letnią córkę i popełnił samobójstwo

_
_
Dzień dziecka nie dla dziecka: Opowiadanie oparte na faktach. Przedstawia kilka lat życia chłopaka wychowanego przez zakonnice. Autor, w nietypowy i często zabawny sposób przedstawia konsekwencje dorastania poza rodzinnym domem. Jest to pełna wartkiej akcji opowieść z pikantnymi szczegółami właściwymi dla wieku dorastania. Świetna narracja aktorska dodaje kolorytu, sprawiając że opowiadania słucha się z prawdziwą przyjemnością. Pozostawia w słuchaczu chęć poznania dalszych losów głównego bohatera

Wczoraj informowaliśmy o śmierci ojca i córki w jednym z mieszkań w Swarzędzu. W wyniku pracy śledczych ustalono, że dziecko zostało zabite przez swojego ojca. Najbardziej prawdopodobną przyczyną śmierci 7-letniej dziewczynki było uduszenie.

Jak wynika z wypowiedzi rzecznika wielkopolskiej policji Andrzeja Borowiaka dla TVP Poznań rodzice dziecka byli w trakcie rozwodu z uwagi na przemoc ze strony mężczyzny.

W 2020 roku zapadł wyrok w zawieszeniu na tego mężczyznę, przy czym sąd orzekł zakaz zbliżania się i kontaktowania z małżonką. Córkę wychowywali wspólnie naprzemiennie po tygodniu. W poniedziałki jedno z rodziców odbierało z przedszkola dziewczynkę na kolejny tydzień

W czwartek odbędzie się sekcja zwłok, która ma potwierdzić przypuszczenia dotyczące okoliczności śmierci. Przesłuchiwani są również rodzina i znajomi mężczyzny.

Udostępnij
Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
_
_