fbpx

Świąteczna Gala „Gwiazdka z Fantazją” [video]

_
_
Dzień dziecka nie dla dziecka: Opowiadanie oparte na faktach. Przedstawia kilka lat życia chłopaka wychowanego przez zakonnice. Autor, w nietypowy i często zabawny sposób przedstawia konsekwencje dorastania poza rodzinnym domem. Jest to pełna wartkiej akcji opowieść z pikantnymi szczegółami właściwymi dla wieku dorastania. Świetna narracja aktorska dodaje kolorytu, sprawiając że opowiadania słucha się z prawdziwą przyjemnością. Pozostawia w słuchaczu chęć poznania dalszych losów głównego bohatera

18 grudnia w Hotelu Courtyard by Marriott Warsaw Airport w Warszawie Fundacja Dziecięca Fantazja zorganizowała dla swoich podopiecznych oraz ich rodzin wydarzenie, na którym obdarowano dzieci niepełnosprawne oraz ich rodzeństwa paczkami z okazji Świąt Bożego Narodzenia, które wręczył święty Mikołaj. 
Do wywołania uśmiechu na twarzach dzieci przyczynił się także Teatr Mimello, który zaprezentował spektakl o miłości i przyjaźni, magiczne sztuczki – które rozbawiły dzieci do łez oraz koncert kolęd i piosenek świątecznych. Na uczestników imprezy czekał również bogaty poczęstunek. 
Fundacja Dziecięca Fantazja organizuje cykliczne wydarzenia dla swoich podopiecznych – „Wieczór Marzeń” to letnie wydarzenie dla ponad 300 chorych dzieci organizowane cyklicznie od 2004 roku we współpracy z warszawskim zoo oraz „Gwiazdka z Fantazją” to świąteczne paczki wypełnione prezentami, a także magiczne wydarzenia organizowane dla chorych dzieci na Święta.  
Głównym celem Fundacji jest pomóc chorym dzieciom spełniać ich marzenia. 

Poniżej zamieszczamy materiał filmowy z wydarzenia.

Agata Pukacz

Udostępnij
Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
_
_