fbpx

Targi Edukacyjne w Poznaniu poświęcone dzieciom autystycznym

_
_
Dzień dziecka nie dla dziecka: Opowiadanie oparte na faktach. Przedstawia kilka lat życia chłopaka wychowanego przez zakonnice. Autor, w nietypowy i często zabawny sposób przedstawia konsekwencje dorastania poza rodzinnym domem. Jest to pełna wartkiej akcji opowieść z pikantnymi szczegółami właściwymi dla wieku dorastania. Świetna narracja aktorska dodaje kolorytu, sprawiając że opowiadania słucha się z prawdziwą przyjemnością. Pozostawia w słuchaczu chęć poznania dalszych losów głównego bohatera

W dniach 10-12 marca odbędą się Targi Edukacyjne w Poznaniu. Targi są dedykowane nauczycielom, pedagogom, psychologom szkolnym pracującym z dziećmi w spektrum autyzmu, a także dla rodzicom dzieci autystycznych. 
Organizatorzy przygotują konsultacje i warsztaty dotyczące zakresu funkcjonowania dziecka z alergią w szkole, a także ucznia w spektrum autyzmu w edukacji.

Wśród ekspertów znajdą się m.in. Joanna Kuczyńska oraz Agnieszka Panocka z Fundacji Allergia, Sylwia Kowalska z Fundacji Autism Team, Anna Janiak z Fundacji Fiona, Monika Sawicka z Fundacji Rozwoju Edukacji Empatycznej, dr. Paulina Gołaska-Ciesielska z Centrum Wspierania Relacji. Dodatkowo, 10 marca o 12.00 na scenie głównej będzie można usłyszeć Janka Gawrońskiego, który w wystąpieniu „Różnorodny ja” opowie „o tym jak to jest być osobą rozwijającą się w spektrum autyzmu i żyć pełnią życia”. 
Konsultacje będą odbywać się w pawilonie 7A, stoisko 69, a warsztaty w sala 1D, Pawilon 15. 

Aby wziąć udział w wydarzeniu należy się zapisać- wstęp jest darmowy a biletem wstępu jest mail, który każdy otrzyma podczas zapisania się na wydarzenie z przypisanym dniem. 

Poniżej linki do zapisów na warsztaty:

https://uwagaedukacja.pl/zapiszsie?id=31

https://uwagaedukacja.pl/zapiszsie?id=6

Agata Pukacz

Źródło zdjęcia: https://edukacja.mtp.pl/pl

Udostępnij
Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
_
_