fbpx

Targi POLAGRA 2023 już za dwa dni!

_
_
Dzień dziecka nie dla dziecka: Opowiadanie oparte na faktach. Przedstawia kilka lat życia chłopaka wychowanego przez zakonnice. Autor, w nietypowy i często zabawny sposób przedstawia konsekwencje dorastania poza rodzinnym domem. Jest to pełna wartkiej akcji opowieść z pikantnymi szczegółami właściwymi dla wieku dorastania. Świetna narracja aktorska dodaje kolorytu, sprawiając że opowiadania słucha się z prawdziwą przyjemnością. Pozostawia w słuchaczu chęć poznania dalszych losów głównego bohatera

Według szybkiego szacunku GUS, w sierpniu 2023 r. ceny żywności w Polsce były o 12,7% wyższe niż w sierpniu roku 2022. Jak, mimo rosnących cen, przekonać klientów do zakupów, a tym samym rozwijać swoją firmę? Jak sprawić, by jedzenie wciąż dawało radość? Na te i wiele innych pytań odpowiedzi poszukają wystawcy i goście targów POLAGRA, które rozpoczną się w środę 27 września w Poznaniu i potrwają trzy dni.

Targi POLAGRA, niegdyś kojarzone były z rolnictwem, jednak już dawno zmieniły swój charakter. To profesjonalne wydarzenie biznesowe, kierowane do właścicieli firm i managerów decydujących o kierunkach oraz przyszłości branży spożywczej i gastronomii. Goszczą na nich przedstawiciele władz rządowych i samorządowych, izb branżowych oraz managerowie i właściciele firm.

W tym roku swoją obecność mocno zaznaczą firmy z branż mleczarskiej oraz mięsnej. Te pierwsze można będzie spotkać m.in. na stoisku Polskiej Izby Mleka, te drugie w strefie „Mięso z Polski”.

Przez trzy „polagrowe” dni dużo będzie działo się w dziedzinie produktów i technologii spożywczych. Wystawcy salonów Food Foodtech oferują nowoczesne rozwiązania, z których 23 zostały nagrodzone Złotym Medalem Grupy MTP.

Na tegorocznych targach POLAGRA rywalizować będą ze sobą kucharze w ramach 21 edycji Kulinarnego Pucharu Polski. Najlepszy duet poznamy 28 września podczas uroczystej gali. To jednak nie jedyny konkurs, który odbędzie się w ramach tegorocznych targów. Przed nami również rywalizacja uczestników i uczestniczek Ogólnopolskiego Konkursu dla Piekarzy „Master Baker”. Warto więc wybrać się na nadchodzące targi POLAGRA, bowiem zapowiadają się niezwykle ciekawie.

fot: MTP

Udostępnij
Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
_
_