fbpx

Tragedia na jeziorze Dominickim

_
_
Dzień dziecka nie dla dziecka: Opowiadanie oparte na faktach. Przedstawia kilka lat życia chłopaka wychowanego przez zakonnice. Autor, w nietypowy i często zabawny sposób przedstawia konsekwencje dorastania poza rodzinnym domem. Jest to pełna wartkiej akcji opowieść z pikantnymi szczegółami właściwymi dla wieku dorastania. Świetna narracja aktorska dodaje kolorytu, sprawiając że opowiadania słucha się z prawdziwą przyjemnością. Pozostawia w słuchaczu chęć poznania dalszych losów głównego bohatera

Upalny i słoneczny weekend przyciągnął nad wielkopolskie jeziora rzesze wypoczywających. Niestety rekreacja nad wodą nie dla wszystkich skończyła się dobrze. W niedzielę, 19 czerwca na jeziorze Dominickim w Boszkowie utopił się 15-letni chłopak.

Ofiara była mieszkańcem Sulechowa. Do wypadku doszło ok. godz. 19, 200 metrów od brzegu. Grupa młodzieży poruszała się rowerem wodnym. W pewnym momencie ofiara wyskoczyła do wody. Niestety chłopak już nie wypłynął.

Wezwane na miejsce zdarzenia służby przez kilka godzin prowadziły akcję poszukiwawczą. Użyto sonaru. Około godz. 22 odnaleziono ciało ofiary. Znajdowało się ono 5-6 metrów pod powierzchnią wody. Prokuratura prowadzi czynności, które mają ustalić przyczyny wypadku.

Foto: www.koscian112.pl

Udostępnij
Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
_
_