fbpx

Tragedia w Kobylinie, dziadek śmiertelnie potrącił 1,5 rocznego wnuka

_
_
Dzień dziecka nie dla dziecka: Opowiadanie oparte na faktach. Przedstawia kilka lat życia chłopaka wychowanego przez zakonnice. Autor, w nietypowy i często zabawny sposób przedstawia konsekwencje dorastania poza rodzinnym domem. Jest to pełna wartkiej akcji opowieść z pikantnymi szczegółami właściwymi dla wieku dorastania. Świetna narracja aktorska dodaje kolorytu, sprawiając że opowiadania słucha się z prawdziwą przyjemnością. Pozostawia w słuchaczu chęć poznania dalszych losów głównego bohatera

Rodzinna tragedia rozegrała się w poniedziałek w gminie Kobylin koło Krotoszyna. 67 letni mężczyzna śmiertelnie potrącił swojego 1,5 rocznego wnuka.

Jak podaje portal infostrow.pl do nieszczęśliwego zdarzenia doszło w poniedziałek w gminie Kobylin w powiecie krotoszyńskim. 67 latek podczas wykonywania prac rolnych nie zauważył dziecka, które z nieustalonych dotąd przyczyn znalazło się zaraz za maszyną. 1,5 roczny chłopiec zginął na miejscu. Prokuratura prowadzi śledztwo w tej sprawie, które wyjaśni jak doszło do tej strasznej tragedii.

fot: infostrow.pl

Udostępnij
Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
_
_