fbpx

Tragedia w Siedlisku. Dom nie nadaje się do zamieszkania [zdjęcia]

_
_
Dzień dziecka nie dla dziecka: Opowiadanie oparte na faktach. Przedstawia kilka lat życia chłopaka wychowanego przez zakonnice. Autor, w nietypowy i często zabawny sposób przedstawia konsekwencje dorastania poza rodzinnym domem. Jest to pełna wartkiej akcji opowieść z pikantnymi szczegółami właściwymi dla wieku dorastania. Świetna narracja aktorska dodaje kolorytu, sprawiając że opowiadania słucha się z prawdziwą przyjemnością. Pozostawia w słuchaczu chęć poznania dalszych losów głównego bohatera

2 maja ok. godz. 1 w nocy straż pożarna w Czarnkowie otrzymała wezwanie do pożaru w miejscowości Siedlisko. Na miejscu okazało się, że płonie dom. Budynek był w całości zajęty ogniem.

Młodszy kapitan Artur Kłos z KP PSP w Czarnkowie poinformował o działaniach, które przeprowadzili strażacy.

Główne działania polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia, podaniu prądów gaśniczych w natarciu oraz wykonaniu zaopatrzenia wodnego na potrzeby prowadzenia działań gaśniczych.

W czasie akcji służby rozebrały częściowo dom. Ponadto, część dachu zawaliła się. Na szczęście, podczas w budynku nikogo nie było. Potwierdzili to zarówno strażacy, jak i właściciel domu, który przybył na miejsce zdarzenia.

Pożar spowodowała ogromne straty (ponad 650 tys. zł.).

W akcji wzięło udział 14 zastępów strażackich oraz 37 ratowników.

Foto: PSP Czarnków

Udostępnij
Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
_
_