fbpx

Tragiczny pożar w Lesznie. Zginęła kobieta

_
_
Dzień dziecka nie dla dziecka: Opowiadanie oparte na faktach. Przedstawia kilka lat życia chłopaka wychowanego przez zakonnice. Autor, w nietypowy i często zabawny sposób przedstawia konsekwencje dorastania poza rodzinnym domem. Jest to pełna wartkiej akcji opowieść z pikantnymi szczegółami właściwymi dla wieku dorastania. Świetna narracja aktorska dodaje kolorytu, sprawiając że opowiadania słucha się z prawdziwą przyjemnością. Pozostawia w słuchaczu chęć poznania dalszych losów głównego bohatera

W nocy z piątku na sobotę w kamienicy przy pl. Metziga w Lesznie wybuchł pożar. Straż pożarna otrzymała zawiadomienie ok. godz. 1. Z budynku ewakuowano 10 osób.

Niestety, w jednym z mieszkań znaleziono zwłoki kobiety. Ofiara miała 66 lat. Według relacji sąsiadów rzadko opuszczała mieszkanie ponieważ była niepełnosprawna. Okazało się, że właśnie w tym lokalu wybuchł pożar.

Po przewietrzeniu mieszkań i sprawdzeniu budynku kamerą termowizyjną lokatorzy mogli wrócić do swoich mieszkań. Do zdarzenia było zaangażowane kilka zastępów straży pożarnej. Okoliczności pożaru są wyjaśniane.

Udostępnij
Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
_
_