fbpx

Tragiczny wypadek w gminie Opatówek k.Kalisza, nie żyje jedna osoba.

_
_
Dzień dziecka nie dla dziecka: Opowiadanie oparte na faktach. Przedstawia kilka lat życia chłopaka wychowanego przez zakonnice. Autor, w nietypowy i często zabawny sposób przedstawia konsekwencje dorastania poza rodzinnym domem. Jest to pełna wartkiej akcji opowieść z pikantnymi szczegółami właściwymi dla wieku dorastania. Świetna narracja aktorska dodaje kolorytu, sprawiając że opowiadania słucha się z prawdziwą przyjemnością. Pozostawia w słuchaczu chęć poznania dalszych losów głównego bohatera

Dziś rano na prostym odcinku drogi Cienia Pierwsza – Cienia Druga w gm. Opatówek około godziny 6.00 doszło do tragicznego w skutkach wypadku. Jak wynika ze wstępnych ustaleń kierujący pojazdem marki Volkswagen podjął manewr wyprzedzania innego pojazdu. Mężczyzna najprawdopodobniej nie zauważył jadącego z przeciwka skutera doprowadzając do czołowego zderzenia.

Kobieta jadąca z naprzeciwka po zderzeniu z Volkswagenem nie miała zachowanych funkcji życiowych. Przystąpiono więc do reanimacji poszkodowanej, jednocześnie informując o zdarzeniu służby ratunkowe. Do działań delegowano zastęp z Jednostki Ratowniczo-Gaśniczej nr 1 KM Państwowej Straży Pożarnej w Kaliszu oraz zastępy z OSP Opatówek, Cienia Pierwsza i Cienia Druga. Niestety pomimo udzielonej pierwszej pomocy kobieta zmarła.

fot: Kalisz24.info.pl

Udostępnij
Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
_
_