fbpx

Tragiczny wypadek w Piaskowie. Zderzenie z drzewem

_
_
Dzień dziecka nie dla dziecka: Opowiadanie oparte na faktach. Przedstawia kilka lat życia chłopaka wychowanego przez zakonnice. Autor, w nietypowy i często zabawny sposób przedstawia konsekwencje dorastania poza rodzinnym domem. Jest to pełna wartkiej akcji opowieść z pikantnymi szczegółami właściwymi dla wieku dorastania. Świetna narracja aktorska dodaje kolorytu, sprawiając że opowiadania słucha się z prawdziwą przyjemnością. Pozostawia w słuchaczu chęć poznania dalszych losów głównego bohatera

28 maja w godzinach wieczornych policja w Szamotułach otrzymała wezwanie do wypadku drogowego. Do zdarzenia doszło w Piaskowie w gminie Szamotuły. Na miejscu wypadku drogówka ustaliła, że 48-letni mieszkaniec Kaźmierza (pow. szamotulski) kierujący Mazdą wypadł z jezdni. Następnie, zjechał na pobocze i zderzył się z drzewami. Dalej, przemieścił się na pola uprawne.

Jak okazało się po sprawdzeniu 48-latek w ogóle nie powinien znajdować się za kierownicą. Wcześniej stracił uprawnienia do prowadzenia pojazdów.

Niefortunny kierowca był w ciężkim stanie. Przetransportowano go do szpitala. Niestety w szpitalu mężczyzna zmarł na skutek odniesionych obrażeń.

Zdjęcia: Policja w Szamotułach

Udostępnij
Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
_
_