fbpx

Triathlon Lwa w Tarnowie Podgórnym, już w najbliższą sobotę!

Jak co roku, w Tarnowie Podgórnym i w tym odbędzie się Triathlon Lwa. Impreza ta cieszy się popularnością od dawna, każdego roku w czerwcu na triathlon zjeżdżają się zawodnicy z całej Polski. Wydarzenie to zawsze tłumnie przyciągało kibiców, którzy dawali z siebie wszystko głośnym dopingiem wspierając sportowców.

Triathlon Lwa rozgrywany będzie na dwóch pętlach, po to by podnieść widowiskowość wydarzenia. Kibice będą mogli obserwować zawodników zarówno przy brzegu jeziora, ale też na chodnikach ulic, bowiem trasa biegu i wyścigu kolarskiego zostanie poprowadzona przez główne ulice Lusowa. W związku z tym gmina Tarnowo Podgórne zwraca się z prośbą do mieszkańców:

Pomóżmy organizatorom i usuńmy wszystkie SAMOCHODY z trasy  zarówno nasze, jak i gości. To tylko kilka sobotnich godzin: od 9:30 do 12:30 i od 13:30 do 17:30. Nie próbujmy też wyjeżdżać na ulice, ponieważ będą zamknięte. Jeśli planujesz wyjazd zostaw samochód poza trasą. Ruch pieszy będzie otwarty, ale poruszaj się wyłącznie chodnikiem. W tym czasie nie będą również kursować autobusy. Reaguj na uwagi wolontariuszy i organizatorów. To tylko kilka godzin, które rzutują na obraz Lusowa  w Polsce.

gmina Tarnowo Podgórne

W związku z triathlonem wystąpią utrudnienia na drogach i ścieżkach rowerowych. Zamknięta będzie ulica Ogrodowa do Lipowej do parkingu OSiR, jak również trasy biegowe i rowerowe. Więcej informacji na temat Triathlonu Lwa można znaleźć na stronie internetowej www.triathlonlwa.pl.

Fot:gmina Tarnowo Podgórne

Udostępnij
Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *