fbpx

Uwaga! – fałszywy hydraulik w Poznaniu. Czy go rozpoznajesz?

baner wielkopolska 4
baner wielkopolska 4
Dzień dziecka nie dla dziecka: Opowiadanie oparte na faktach. Przedstawia kilka lat życia chłopaka wychowanego przez zakonnice. Autor, w nietypowy i często zabawny sposób przedstawia konsekwencje dorastania poza rodzinnym domem. Jest to pełna wartkiej akcji opowieść z pikantnymi szczegółami właściwymi dla wieku dorastania. Świetna narracja aktorska dodaje kolorytu, sprawiając że opowiadania słucha się z prawdziwą przyjemnością. Pozostawia w słuchaczu chęć poznania dalszych losów głównego bohatera

Policjanci z z Komisariatu Policji Poznań-Wilda poszukują mężczyzny podającego się za hydraulika. Postępowanie dotyczy kradzieży kilkudziesięciu złotych z mieszkania przy ul. Jaworowej w Poznaniu, którego miał dokonać oszust. Zdarzenie miało miejsce 11 sierpnia br.

Funkcjonariusze z Laboratorium Kryminalistycznego KWP w Poznaniu przygotowali portret pamięciowy rzekomego hydraulika i upublicznili jego wizerunek.

Wszystkie osoby, które rozpoznają mężczyznę, proszone są o kontakt telefoniczny z policjantami z Komisariatu Poznań-Wilda pod numerem 47 77 125-49, czynnym w godzinach 7:30-15:30 lub 47 77 125-11 całodobowo.

Foto: Policja Poznań

Udostępnij
Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
baner wielkopolska 4
baner wielkopolska 4