fbpx

W gminie Tarnowo Podgórne odbędzie się XIX Bieg i Marsz Niepodległości

_
_
Dzień dziecka nie dla dziecka: Opowiadanie oparte na faktach. Przedstawia kilka lat życia chłopaka wychowanego przez zakonnice. Autor, w nietypowy i często zabawny sposób przedstawia konsekwencje dorastania poza rodzinnym domem. Jest to pełna wartkiej akcji opowieść z pikantnymi szczegółami właściwymi dla wieku dorastania. Świetna narracja aktorska dodaje kolorytu, sprawiając że opowiadania słucha się z prawdziwą przyjemnością. Pozostawia w słuchaczu chęć poznania dalszych losów głównego bohatera

Bieg i marsz z okazji święta odzyskania niepodległości już dawno na stałe zagościł w sportowym kalendarium gminy Tarnowo Podgórne. Bieg odbędzie się 11.11.2022 r. na dwóch dystansach 5 km (bieg i marsz) oraz 10 km. Trasa biegu będzie mieć charakter trailowy, to znaczy, że poprowadzona zostanie nieutwardzonymi drogami i szutrami.

Na bieg/marsz niepodległości można zapisywać się klikając tutaj. Wpisowe wynosi 10 zł i w całości zostanie przeznaczone na wybrany cel charytatywny. XIX Bieg i Marsz Niepodległości odbędzie się pod patronatem wójta gminy Tarnowo Podgórne Tadeusza Czajki, a organizatorem jest stowarzyszenie Tarnowo Podgórne Biega oraz Ośrodek Sportu i Rekreacji w Tarnowie Podgórnym przy wsparciu finansowym gminy Tarnowo Podgórne.

fot: Gmina Tarnowo Podgórne

Udostępnij
Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
_
_