fbpx

Warta Poznań wygrała z Legią Warszawa! [zdjęcia]

_
_
Dzień dziecka nie dla dziecka: Opowiadanie oparte na faktach. Przedstawia kilka lat życia chłopaka wychowanego przez zakonnice. Autor, w nietypowy i często zabawny sposób przedstawia konsekwencje dorastania poza rodzinnym domem. Jest to pełna wartkiej akcji opowieść z pikantnymi szczegółami właściwymi dla wieku dorastania. Świetna narracja aktorska dodaje kolorytu, sprawiając że opowiadania słucha się z prawdziwą przyjemnością. Pozostawia w słuchaczu chęć poznania dalszych losów głównego bohatera

Warta Poznań i Legia Warszawa są drużynami, które walczą o utrzymanie w Ekstraklasie. Mecz rozpoczął się w niedzielę o godzinie 17:30 na stadionie przy ul. Łazienkowskiej w Warszawie.

Wynik spotkania został ustalony w pierwszej połowie. W 23 minucie bramkę dla Warty zdobył Dawid Szymonowicz. Gol był następstwem serii pomyłek w obronie Legii.

Dodatkowo, od 73 minuty Legia grała w dziesiątkę po faulu Artura Boruca. Bramkarz Legii otrzymał czerwoną kartkę za popchnięcie Dawida Szymonowicza.

Trener Legii, Aleksandar Vuković, w czasie konferencji po meczu był bardzo krytyczny wobec swoich piłkarzy.

Bardzo słabe spotkanie w naszym wykonaniu. Wynik to odzwierciedla. Wiemy, że walczymy o utrzymanie w lidze. Musimy sobie radzić z tym zdecydowanie lepiej. Wszyscy liczą na to, że Legia w takiej sytuacji będzie miała problem, żeby poradzić sobie mentalnie. Tak to niestety wyglądało dzisiaj. Musimy w końcu z tą sytuacją się oswoić. Pierwsza połowa była bardzo niemrawa i pełna bojaźni. Drugą część meczu zaczęliśmy bardziej energicznie. Otrzymaliśmy jednak czerwoną kartkę. Próbowaliśmy coś zmienić, ale to nie wystarczyło. Po meczu z Zagłębiem było dużo narzekań, ale wówczas wyglądało to o wiele lepiej. Taka jest prawda

Po meczu Warta wyszła ze strefy spadkowej. Legia zajmuje w ekstraklasie przedostatnie miejsce.

Foto: profil FB Piotr Leśniowski / Warta Poznań

Udostępnij
Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
_
_