fbpx

Warta Poznań wygrywa z Cracovią!

_
_
Dzień dziecka nie dla dziecka: Opowiadanie oparte na faktach. Przedstawia kilka lat życia chłopaka wychowanego przez zakonnice. Autor, w nietypowy i często zabawny sposób przedstawia konsekwencje dorastania poza rodzinnym domem. Jest to pełna wartkiej akcji opowieść z pikantnymi szczegółami właściwymi dla wieku dorastania. Świetna narracja aktorska dodaje kolorytu, sprawiając że opowiadania słucha się z prawdziwą przyjemnością. Pozostawia w słuchaczu chęć poznania dalszych losów głównego bohatera

Konto Warty Poznań po dzisiejszym meczu powiększyło się o 3 punkty. Stało się to dzięki zwycięstwu z Cracovią. Mecz 28 kolejki PKO Bank Polski Ekstraklasy odbył się na stadionie w Grodzisku Wielkopolskim.

Pierwsza połowa spotkania zakończyła się bezbramkowym remisem. Gola na wagę zwycięstwa zdobył w 61 minucie Adam Zrelak.

Wynik mógł się jeszcze zmienić ponieważ w 83. minucie bramkarz Warty Jędrzej Grobelny sfaulował w polu karnym Brazylijczyka Rivaldinho. Poszkodowany strzelił jednak z karnego w poprzeczkę.

Wygrana podopiecznych Dawida Szulczka sprawia, że Zieloni mają już na swoim koncie 33 punkty. Warta Poznań jest bardzo blisko utrzymania się w piłkarskiej ekstraklasie.

Foto: Profil FB Warty Poznań

Udostępnij
Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
_
_