fbpx

Wielkopolski przegląd tygodnia, zobacz co działo się w tym tygodniu (16.08-22.08)

baner wielkopolska 4
baner wielkopolska 4
Dzień dziecka nie dla dziecka: Opowiadanie oparte na faktach. Przedstawia kilka lat życia chłopaka wychowanego przez zakonnice. Autor, w nietypowy i często zabawny sposób przedstawia konsekwencje dorastania poza rodzinnym domem. Jest to pełna wartkiej akcji opowieść z pikantnymi szczegółami właściwymi dla wieku dorastania. Świetna narracja aktorska dodaje kolorytu, sprawiając że opowiadania słucha się z prawdziwą przyjemnością. Pozostawia w słuchaczu chęć poznania dalszych losów głównego bohatera

Drogi czytelniku, przygotowaliśmy dla Ciebie prasówkę z ostatniego tygodnia, jeśli byłeś zbyt zajęty, by śledzić na bieżąco wydarzenia z Wielkopolski, zobacz już teraz artykuły, które inni czytelnicy czytali najchętniej w ubiegłym tygodniu.

We wtorek 17.08 informowaliśmy o ekshibicjoniście, który masturbował się przed pasażerami na poznańskiej Kaponierze, więcej przeczytać można klikając w poniższy link.

Tego samego dnia ukazał się artykuł ekonomisty – Roberta Mędlewskiego, który w ciekawy sposób objaśnił co obecnie dzieje się na rynku kredytów mieszkaniowych, zachęcamy do lektury!

Kolejnego dnia – 18.08 informowaliśmy o utrudnieniach związanych z wypadkiem, do którego doszło na rondzie Śródka

W ubiegły czwartek w Pile doszło do tragicznego zdarzenia, 14-letnia dziewczyna wpadła pod pociąg towarowy, w stanie ciężkim trafiła do pilskiego szpitala.

Wczoraj 21.08 o godzinie 4:34 pierwszy tramwaj ruszył z pętli Wilczak w kierunku Naramowic. Pasażerowie dojechali na razie tylko do ul. Włodarskiej, ale w przyszłości mają dojechać aż do ul. Błażeja.

fot: pixabay

Udostępnij
Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
baner wielkopolska 4
baner wielkopolska 4