fbpx

Wielkopolski przegląd tygodnia, zobacz co działo się w tym tygodniu (20.09-26.09)

Drogi czytelniku, przygotowaliśmy dla Ciebie prasówkę z ostatniego tygodnia, jeśli byłeś zbyt zajęty, by śledzić na bieżąco wydarzenia z Wielkopolski, zobacz już teraz artykuły, które inni czytelnicy czytali najchętniej w ubiegłym tygodniu.

W środę 22 września informowaliśmy Was o możliwości skorzystania z darmowych przejazdów komunikacją miejską, o tym jaki warunek trzeba było spełnić dowiedzieć się można klikając w poniższy link.

W czwartek 23 września pisaliśmy o nagrodzie, która została przyznana gminie Tarnowo Podgórne, więcej dowiesz się z naszego artykułu.

Tego samego dnia pisaliśmy o kogucie z Roszkowa, który stał się przedmiotem sąsiedzkiego sporu.

24 września ostrzegaliśmy Was o wściekliźnie, pisaliśmy również o obostrzeniach związanych z wyprowadzaniem psów i kotów.

Tego samego dnia w Poznaniu miała miejsce konferencja prasowa poznańskiej Konfederacji, na której partyjni działacze wyrażali sprzeciw wobec licznym przypadkom segregacji sanitarnej w polskich szkołach. Politycy zapowiedzieli też pomoc prawną dla wszystkich osób dotkniętych segregacją sanitarną, więcej przeczytacie Państwo klikając w poniższy link.

fot: pixabay

Udostępnij
Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *