fbpx

Wielkopolski przegląd tygodnia, zobacz co działo się w tym tygodniu (30.08-05.09)

baner wielkopolska 4
baner wielkopolska 4
Dzień dziecka nie dla dziecka: Opowiadanie oparte na faktach. Przedstawia kilka lat życia chłopaka wychowanego przez zakonnice. Autor, w nietypowy i często zabawny sposób przedstawia konsekwencje dorastania poza rodzinnym domem. Jest to pełna wartkiej akcji opowieść z pikantnymi szczegółami właściwymi dla wieku dorastania. Świetna narracja aktorska dodaje kolorytu, sprawiając że opowiadania słucha się z prawdziwą przyjemnością. Pozostawia w słuchaczu chęć poznania dalszych losów głównego bohatera

Drogi czytelniku, przygotowaliśmy dla Ciebie prasówkę z ostatniego tygodnia, jeśli byłeś zbyt zajęty, by śledzić na bieżąco wydarzenia z Wielkopolski, zobacz już teraz artykuły, które inni czytelnicy czytali najchętniej w ubiegłym tygodniu.

W ubiegły wtorek pisaliśmy o nowo powstałym portalu na, którym można prezentować, wystawiać i kupować wyroby artystyczne, więcej przeczytać można klikając w link poniżej:

Tego samego dnia na naszym portalu ukazała się recenzja książki pt. “Pożegnanie z Afryką” autorstwa duńskiej pisarki Karen Blixen, która w powieści ukazuje piękno Afryki, lecz także obnaża różnice między kulturą a naturą.

W czwartek drugiego września informowaliśmy o zaginięciu młodego chłopaka, który odnalazł się kilka dni po tej informacji, dalej trwają poszukiwania zaginionej wraz z nim dziewczyny

Tego samego dnia miał miejsce tragiczny w skutkach wypadek z udziałem samochodu marki Jaguar.

Również tego samego dnia 02.09 zmarł Józef Grajek, lokalny patriota i działacz samorządowy z Tarnowa Podgórnego.

fot: pixabay

Udostępnij
Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
baner wielkopolska 4
baner wielkopolska 4