fbpx

XII Konferencja Fundacji Court Watch Polska

_
_
Dzień dziecka nie dla dziecka: Opowiadanie oparte na faktach. Przedstawia kilka lat życia chłopaka wychowanego przez zakonnice. Autor, w nietypowy i często zabawny sposób przedstawia konsekwencje dorastania poza rodzinnym domem. Jest to pełna wartkiej akcji opowieść z pikantnymi szczegółami właściwymi dla wieku dorastania. Świetna narracja aktorska dodaje kolorytu, sprawiając że opowiadania słucha się z prawdziwą przyjemnością. Pozostawia w słuchaczu chęć poznania dalszych losów głównego bohatera

30 września września br. odbędzie się XII Konferencja Fundacji Court Watch Polska poświęcona tematyce sądownictwa. Wydarzenie będzie miało miejsce przy ulicy Grzybowskiej 56 w Warszawie w ADN Centrum Konferencyjne.


Nasz portal otrzymał zaproszenie do uczestnictwa w wydarzeniu. Od godziny 9:00 do godziny 10:00 będzie miał miejsce briefing prasowy. Następnie, organizatorzy przejdą do otwarcia konferencji i prezentacji wyników monitoringu przestrzegania zasady jawności w sądach w latach 2020-2022. W dalszej kolejności zostanie zaprezentowany panel 1 – Rozwiązania pandemiczne w sądach – które powinny z nami pozostać, a z którymi powinniśmy się jak najszybciej pożegnać? Omówiony zostanie również raport poświęcony metodom selekcji kandydatów na sędziów w Niderlandach.

W panelu 2 prelegenci zajmą się problematyką poszukiwania optymalnego modelu selekcji i awansowania sędziów. Omówione będą doświadczenia polskie i międzynarodowe. Zaprezentowane będą również najważniejsze wyniki Obywatelskiego Monitoringu Sądów 2022. 

Zaplanowane jest także wręczenie wyróżnień dla najaktywniejszych wolontariuszy Fundacji w ostatnim roku. W międzyczasie przewidziana jest przerwa na kawę. 
W wydarzeniu każdy może wziąć udział, należy jednak wypełnić formularz, ponieważ jest ograniczona ilość miejsc. 

https://courtwatch.pl/projekty/projekty-biezace/rejestracja-na-xii-konferencje-fundacji-court-watch-polska/

Agata Pukacz

Źródło fot: courtwatch.pl

Udostępnij
Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
_
_