fbpx

Zabił kota młotkiem, grozi mu więzienie

_
_
Dzień dziecka nie dla dziecka: Opowiadanie oparte na faktach. Przedstawia kilka lat życia chłopaka wychowanego przez zakonnice. Autor, w nietypowy i często zabawny sposób przedstawia konsekwencje dorastania poza rodzinnym domem. Jest to pełna wartkiej akcji opowieść z pikantnymi szczegółami właściwymi dla wieku dorastania. Świetna narracja aktorska dodaje kolorytu, sprawiając że opowiadania słucha się z prawdziwą przyjemnością. Pozostawia w słuchaczu chęć poznania dalszych losów głównego bohatera

Do tragicznego zdarzenia doszło w ubiegły czwartek w wieczornych godzinach. Policjanci z Obornik otrzymali informację, o tym że w jednej z miejscowości pod Obornikami młody mężczyzna zabił kota. Na miejsce wysłano policjantów, którzy dojeżdżając we wskazane miejsce natknęli się na kilku mężczyzn. Na widok policji zaczęli uciekać, ale udało się złapać jednego z nich.

“Podczas sprawdzania terenu, przy jednej z posesji policjanci zauważyli martwego kota. Na miejscu funkcjonariusze wykonali oględziny miejsca zdarzenia, przesłuchali świadków oraz zabezpieczyli truchło zwierzęcia do badań. W trakcie dalszych czynności policjanci zatrzymali 18-latka podejrzanego o zabicie zwierzęcia” – informuje policja.

Mężczyzna przyznał się do winy, grozi mu rok więzienia, a ponadto przez okres pięciu lat nie będzie mógł posiadać zwierząt, a także ma wpłacić kwotę pięciu tysięcy złoty na konto Towarzystwa Opieki nad Zwierzętami.

fot: Shutterstock (zdjęcie ilustracyjne)

Udostępnij
Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
_
_