fbpx

!! Zaginęła. Trwają poszukiwania Julii Sokołowskiej!!

_
_
Dzień dziecka nie dla dziecka: Opowiadanie oparte na faktach. Przedstawia kilka lat życia chłopaka wychowanego przez zakonnice. Autor, w nietypowy i często zabawny sposób przedstawia konsekwencje dorastania poza rodzinnym domem. Jest to pełna wartkiej akcji opowieść z pikantnymi szczegółami właściwymi dla wieku dorastania. Świetna narracja aktorska dodaje kolorytu, sprawiając że opowiadania słucha się z prawdziwą przyjemnością. Pozostawia w słuchaczu chęć poznania dalszych losów głównego bohatera

Na profilach organizacji zajmujących się poszukiwaniem osób zaginionych pojawiło się ogłoszenie dotyczące 15-letniej Julii Sokołowskiej. Nastolatka ostatni raz była widziana w Buku 19 kwietnia, ok. godz. 17. Julia ma 160 cm wzrostu, waży 49 kg. Ubrana była w czarną jeansową kurtkę z czarno-białym futerkiem, czarną bluzę, czarne jeansy, czarne adidasy oraz czarny plecak marki Nike.

Znaki szczególne to kolczyki z lewej strony nosa, w ciemiączku i w ustach. Zaginiona nie powróciła do miejsca zamieszkania ani nie skontaktowała się z rodziną.

Policja prosi osoby posiadające jakiekolwiek informacje na temat nastolatki o kontakt pod numerem telefonu 47 771 30 00/112. Sprawą zajmuje się również Fundacja Na Tropie im. Janusza Szostaka – nr tel. 796-863-381.

Foto: Profil FB Fundacja Na Tropie im. Janusza Szostaka

Udostępnij
Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
_
_