fbpx

Zatrzymanie 17-latka na dworcu w Kole

baner wielkopolska 4
baner wielkopolska 4
Dzień dziecka nie dla dziecka: Opowiadanie oparte na faktach. Przedstawia kilka lat życia chłopaka wychowanego przez zakonnice. Autor, w nietypowy i często zabawny sposób przedstawia konsekwencje dorastania poza rodzinnym domem. Jest to pełna wartkiej akcji opowieść z pikantnymi szczegółami właściwymi dla wieku dorastania. Świetna narracja aktorska dodaje kolorytu, sprawiając że opowiadania słucha się z prawdziwą przyjemnością. Pozostawia w słuchaczu chęć poznania dalszych losów głównego bohatera

W poniedziałek rano nastoletni sprawca dokonał rozboju z użyciem niebezpiecznego narzędzia. Mężczyzna wtargnął do jednego ze sklepów przy ulicy Stary Rynek w Kole, ranił w rękę ekspedientkę oraz ukradł ok. 120 złotych. Sprawca był zamaskowany.

Policja rozpoczęła szeroko zakrojone działania w celu ujęcia nastolatka. Posłużono się m. in. psem służbowym oraz zwrócono się o pomoc w namierzeniu sprawcy w mediach społecznościowych. Dzięki uzyskanej przez jednego z policjantów informacji mężczyzna został ujęty na dworcu PKP w Kole, skąd planował udać się do koleżanki.

Sąd Rejonowy w Kole zastosował wobec podejrzanego tymczasowy areszt na okres 3 miesięcy. Za przestępstwo rozboju z użyciem niebezpiecznego narzędzia grozi kara od 3 do 12 lat więzienia.

Foto: profil FB KPP w Kole

Udostępnij
Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
baner wielkopolska 4
baner wielkopolska 4