fbpx

Zbliża się finał Driftingowych Mistrzostw Polski!

_
_
Dzień dziecka nie dla dziecka: Opowiadanie oparte na faktach. Przedstawia kilka lat życia chłopaka wychowanego przez zakonnice. Autor, w nietypowy i często zabawny sposób przedstawia konsekwencje dorastania poza rodzinnym domem. Jest to pełna wartkiej akcji opowieść z pikantnymi szczegółami właściwymi dla wieku dorastania. Świetna narracja aktorska dodaje kolorytu, sprawiając że opowiadania słucha się z prawdziwą przyjemnością. Pozostawia w słuchaczu chęć poznania dalszych losów głównego bohatera

Już za niecałe dwa tygodnie najszybsi drifterzy, po 6 latach nieobecności na Torze Poznań, ponownie staną do rywalizacji o tytuł Mistrza Polski w Driftingowych Mistrzostwach Polski. Po trzech rundach, które odbyły się już na torach w Słomczynie, na Bemowie oraz Kielcach, w klasyfikacji generalnej prowadzi Paweł Korpuliński, drugi jest Marco Zakouril, a trzeci Dawid Sposób. Czwarty etap cyklu (finał) odbędzie się w weekend (23-24) września na Torze Poznań, a zgromadzona publiczność będzie podziwiać najbardziej spektakularne przejazdy drifterskie

„To niesamowite, że drifting ponownie wraca na Tor Poznań. Wierzę, że będzie to ważne przeżycie nie tylko dla zawodników, ale przede wszystkim dla kibiców. Drifting tutaj w Wielkopolsce jest bardzo żywą dyscypliną i wiem, że ma wielu wiernych fanów tak więc nie możemy się doczekać, kiedy zawitamy na tor” – mówi Kuba Przygoński, który po raz pierwszy występuje jako organizator Driftingowych Mistrzostw Polski i promotor tej dyscypliny.

„Zawody w Poznaniu będą wielkim wyzwaniem i staram się do tego jak najlepiej przygotować. To runda finałowa, gdzie każdy zawodnik da z siebie 100%, aby zdobyć jak największą liczbę punktów do generalki, a częściowo, że odbywa się tydzień po finale Drift Masters, w którym także biorę udział. Tak wiec rozpoczynamy dwutygodniowy maraton z dwiema bardzo dla nas ważnymi rundami, tydzień po tygodniu – mówi Paweł Korpuliński.

Wydarzenie wspierają Super prezenty, Red Bull, maxgear, Hankook, Kaufland, xtb, GreenCell, NextBase, Sony, Milwaukee oraz Automobil Wielkopolski, świętujący w tym roku 100-lecie. Ponadto finał cyklu DMP x Speed Games odbędzie się pod honorowym patronatem Prezydenta Miasta Poznań. Partnerami medialnymi wydarzenia są Radio Kierowców i Wp.pl. Pełna klasyfikacja zawodów we wszystkich klasach dostępna jest tutaj.

fot: Speedgames Kuba Przygodziński

Udostępnij
Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
_
_