fbpx

Zlot czerwonych samochodów w Poznaniu

baner wielkopolska 4
baner wielkopolska 4
Dzień dziecka nie dla dziecka: Opowiadanie oparte na faktach. Przedstawia kilka lat życia chłopaka wychowanego przez zakonnice. Autor, w nietypowy i często zabawny sposób przedstawia konsekwencje dorastania poza rodzinnym domem. Jest to pełna wartkiej akcji opowieść z pikantnymi szczegółami właściwymi dla wieku dorastania. Świetna narracja aktorska dodaje kolorytu, sprawiając że opowiadania słucha się z prawdziwą przyjemnością. Pozostawia w słuchaczu chęć poznania dalszych losów głównego bohatera

Za niecały miesiąc, 21 sierpnia, w sobotę Międzynarodowe Targi Poznańskie gościć będą miłośników czerwonych pojazdów. Impreza odbywa się już po raz czwarty. Ważnymi uczestnikami wydarzenia są wozy strażackie. W ubiegłym roku było ich ponad 70, a w tym roku organizatorzy przewidują ich jeszcze więcej.

Agenda imprezy przewiduje między innymi: konkursy na najładniejszy i najstarszy pojazd zlotu, pokazy dziecięcych drużyn pożarniczych, nauka pierwszej pomocy, stoisko wielkopolskiej policji, pokazy ratownictwa technicznego oraz najbardziej widowiskowe – paradę kilkudziesięciu wozów strażackich. 

Ponadto, przewidziane są konkursy dla dzieci, a miłośnicy historii będą mogli zapoznać się z kolekcją Izby Tradycji Pożarniczej.

Foto: profil FB Ogólnopolskiego Zlotu Czerwonych Pojazdów

Udostępnij
Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
baner wielkopolska 4
baner wielkopolska 4