fbpx

Zostawił na stacji benzynowej portfel z dużą gotówką

_
_
Dzień dziecka nie dla dziecka: Opowiadanie oparte na faktach. Przedstawia kilka lat życia chłopaka wychowanego przez zakonnice. Autor, w nietypowy i często zabawny sposób przedstawia konsekwencje dorastania poza rodzinnym domem. Jest to pełna wartkiej akcji opowieść z pikantnymi szczegółami właściwymi dla wieku dorastania. Świetna narracja aktorska dodaje kolorytu, sprawiając że opowiadania słucha się z prawdziwą przyjemnością. Pozostawia w słuchaczu chęć poznania dalszych losów głównego bohatera

Sporą niefrasobliwością wykazał się mężczyzna, który 29 maja zostawił na stacji benzynowej portfel z dużą kwotą w środku.

Mieszkaniec gminy Dolsk udał się do toalety i odłożył portfel na umywalkę. Wychodząc, zapomniał o tym fakcie, w skutek czego stracił 6 tysięcy złotych, karty bankomatowe i dokumenty.

Sprawą zajęli się policjanci z Wydziału Kryminalnego w Śremie, którzy szybko wpadli na trop złodzieja.

“Okazał się nim 31-letni mieszkaniec powiatu gostyńskiego. Już następnego dnia, kryminalni udali się na teren powiatu, gdzie zatrzymali sprawcę kradzieży i odzyskali większość gotówki, która wróci do właściciela” – relacjonuje podinsp. Ewa Kasińska.

Winowajca opowiedział, że zauważył w toalecie portfel i gdy stwierdził, że jest w nim sporo gotówki, chciał zawołać kogoś z obsługi stacji. Po chwili jednak rozmyślił się, zabrał łup i wsiadł do swego samochodu.

Portfel wyrzucił po drodze na pobocze, zabierając wcześniej pieniądze.

W chwili zatrzymania przyznał, że część skradzionej kwoty zdążył już wydać na zakupy.

Sprawa będzie miała swój finał w sądzie.

W tym przypadku idealnie sprawdza się powiedzenie, że „okazja czyni złodzieja”.

Udostępnij
Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
_
_