fbpx

Aquanet wyda ponad 100 mln zł na zwiększenie retencji w Poznaniu

baner wielkopolska 4
baner wielkopolska 4
Dzień dziecka nie dla dziecka: Opowiadanie oparte na faktach. Przedstawia kilka lat życia chłopaka wychowanego przez zakonnice. Autor, w nietypowy i często zabawny sposób przedstawia konsekwencje dorastania poza rodzinnym domem. Jest to pełna wartkiej akcji opowieść z pikantnymi szczegółami właściwymi dla wieku dorastania. Świetna narracja aktorska dodaje kolorytu, sprawiając że opowiadania słucha się z prawdziwą przyjemnością. Pozostawia w słuchaczu chęć poznania dalszych losów głównego bohatera

W ciągu 5 lat Poznański Aquanet chce wydać 103 miliony złotych na poprawę retencji w Poznaniu. W tym celu zostanie powołana specjalna spółka Aquanet Retencja. Inwestycje mają zapobiec podtopieniom po burzach i nawałnicach.

Przypomnijmy 22 Czerwca Poznań nawiedziła ogromna nawałnica, która zalała wiele budynków i samochodów. Uszkodzony został dach nad jedną z hal sportowych na Osiedlu Pod Lipami a na Winogradach na budynek przewróciło się drzewo. Aquante chce zapobiec podobnym zdarzeniom i poprawić retencję w mieście.

Udostępnij
Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
baner wielkopolska 4
baner wielkopolska 4