fbpx

Bomba w oddziale poznańskiej partii politycznej ?!?!

_
_
Dzień dziecka nie dla dziecka: Opowiadanie oparte na faktach. Przedstawia kilka lat życia chłopaka wychowanego przez zakonnice. Autor, w nietypowy i często zabawny sposób przedstawia konsekwencje dorastania poza rodzinnym domem. Jest to pełna wartkiej akcji opowieść z pikantnymi szczegółami właściwymi dla wieku dorastania. Świetna narracja aktorska dodaje kolorytu, sprawiając że opowiadania słucha się z prawdziwą przyjemnością. Pozostawia w słuchaczu chęć poznania dalszych losów głównego bohatera

W dniu dzisiejszym po godzinie 13-tej na adres mailowy poznańskiej Konfederacji jak i Komendy Miejskiej Policji w Poznaniu wpłynął mail z zawiadomieniem o bombie w poznańskiej siedzibie partii.

Przedstawiciele poznańskiej Konfederacji w odpowiedzi na liczne zapytanie mediów przesłali stosowne oświadczenie.

Dziś po godzinie 13-ej otrzymaliśmy maila o podłożeniu bomby w naszej siedzibie (w załączniku).To nie pierwszy raz jak ktoś próbuje zastraszyć ugrupowanie Konfederacji w Poznaniu. Wcześniej mieliśmy incydent z umazaną witryną lokalu, jakiś czas później napotkaliśmy wulgarne napisy na chodniku przed siedzibą poznańskiej Konfederacji. Poprzednie zdarzenia zbagatelizowaliśmy uważając je za zwykłą dziecinadę. Jakież było nasze zdziwienie, że maila o tej samej treści otrzymała również…policja. Komenda Miejska Policji w Poznaniu podjęła bardzo szybko interwencję, która jak mogliśmy przypuszczać okazała się fałszywym alarmem i głupim żartem, na całe szczęście. Ale okolicznym mieszkańcom do śmiechu nie było. My, jako ugrupowanie strachliwi nie jesteśmy, ale nękania i zakłócania spokoju mieszkańców w ten sposób nie możemy tolerować. Mamy nadzieję, że dowcipniś zostanie namierzony i przykładnie ukarany.Przypominamy również, że takie zastraszanie było w niedalekiej przeszłości, kiedy grożono lokalom, które miały chęć ugościć polityka Konfederacji – dr Sławomira Menztena. Wizyta w końcu znalazła gospodarza, ale wielu przedsiębiorców odmówiło lokalu ze względu na pogróżki.Ubolewamy, że tolerancyjne miasto, za które uchodzi Poznań, musi się wstydzić za co niektórych, bardzo niepoważnych mieszkańców.

Udostępnij
Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
_
_