fbpx

DROGI TELEFON I TAJEMNICZY ZNALAZCA

_
_
Dzień dziecka nie dla dziecka: Opowiadanie oparte na faktach. Przedstawia kilka lat życia chłopaka wychowanego przez zakonnice. Autor, w nietypowy i często zabawny sposób przedstawia konsekwencje dorastania poza rodzinnym domem. Jest to pełna wartkiej akcji opowieść z pikantnymi szczegółami właściwymi dla wieku dorastania. Świetna narracja aktorska dodaje kolorytu, sprawiając że opowiadania słucha się z prawdziwą przyjemnością. Pozostawia w słuchaczu chęć poznania dalszych losów głównego bohatera

Do zdarzenia doszło w ostatnich dniach w Poznaniu. Mieszkaniec, który bawił się w jednym z klubów, zauważył że zgubił kosztowny telefon – iPhone 13.

Postanowił zadzwonić na swój numer i ku sporemu zdziwieniu, usłyszał po drugiej stronie kobiecy głos.

Tajemnicza nieznajoma potwierdziła, że jest w posiadaniu telefonu i odda go za odpowiednią nagrodą pieniężną. Właściciel przystał na propozycję i umówili się na kolejny kontakt o godzinie 12.00, w celu ustalenia szczegółów.

Była to niestety pierwsza i ostatnia rozmowa, gdyż kobieta od tego czasu przestała odbierać połączenia. Jak udało się ustalić, telefon był cały czas logowany pod adresem ul. Św. Szczepana 5 w Poznaniu.

Zdesperowany właściciel zdecydował się nagłośnić sprawę, wierząc, że uda mu się w ten sposób odzyskać zgubę.

Jak podkreśla, na razie nie chce zgłaszać sprawy na policję, gdyż wierzy że kobieta skontaktuje się z nim za pomocą mediów społecznościowych, lub któregoś z portali informacyjnych.

Czekamy zatem na pozytywny finał tej nietypowej sprawy.

Joanna Oszmian

Źródło: epoznań, fot.lukgehr/pixabay.com

Udostępnij
Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
_
_