fbpx

Duże zmiany kadrowe w gostyńskim szpitalu. Do pracy wraca niedawno odwołana księgowa

baner wielkopolska 4
baner wielkopolska 4
Dzień dziecka nie dla dziecka: Opowiadanie oparte na faktach. Przedstawia kilka lat życia chłopaka wychowanego przez zakonnice. Autor, w nietypowy i często zabawny sposób przedstawia konsekwencje dorastania poza rodzinnym domem. Jest to pełna wartkiej akcji opowieść z pikantnymi szczegółami właściwymi dla wieku dorastania. Świetna narracja aktorska dodaje kolorytu, sprawiając że opowiadania słucha się z prawdziwą przyjemnością. Pozostawia w słuchaczu chęć poznania dalszych losów głównego bohatera

W poniedziałek 13.09 podczas nadzwyczajnej sesji rady powiatu, radni zostali poinformowani, że nowym zastępcą dyrektora szpitala ds. medycznych został  dr n.med. Marcin Grochowalski. Zastąpił on na stanowisku dr. Stefanię Ellmann – Vitali, która z powodu problemów zdrowotnych złożyła rezygnację ze stanowiska.

Do pracy po kilkutygodniowej przerwie wraca Małgorzata Grabarczyk, główna księgowa. Została ona dyscyplinarnie zwolniona przez poprzednią dyrektorkę, Justynę Jaskulską. Obecnie Pani Jaskulskiej nie ma już jej na stanowisku, a szpitalem tymczasowo kieruje Pani Karolina Wachowiak, która zdecydowała się przywrócić do pracy Panią Grabarczyk.

Jak poinformował również starosta Robert Marcinkowski, cofnięto pełnomocnictwo radcy prawnemu do kierowania szpitalem.

fot: FB Szpital Gostyń

Udostępnij
Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
baner wielkopolska 4
baner wielkopolska 4