fbpx

Gigantyczna kolejka przed stadionem w Poznaniu. Co się stało?

baner wielkopolska 4
baner wielkopolska 4
Dzień dziecka nie dla dziecka: Opowiadanie oparte na faktach. Przedstawia kilka lat życia chłopaka wychowanego przez zakonnice. Autor, w nietypowy i często zabawny sposób przedstawia konsekwencje dorastania poza rodzinnym domem. Jest to pełna wartkiej akcji opowieść z pikantnymi szczegółami właściwymi dla wieku dorastania. Świetna narracja aktorska dodaje kolorytu, sprawiając że opowiadania słucha się z prawdziwą przyjemnością. Pozostawia w słuchaczu chęć poznania dalszych losów głównego bohatera

W sobotę pod Stadionem Miejskim w Poznaniu pojawił się tłum osób. Ustawieni byli w bardzo długą kolejkę na stadion. Okazało się że na stadionie w ten weekend organizowany jest Festiwal Roślin. Wystawcy w swojej ofercie mieli wiele roślin w atrakcyjnych cenach. Już od 5 złotych można było zakupić porządną roślinkę, więc na festiwal ustawiły się tłumy łowców okazji. Na miejscu szybko pojawiła się policja która dbała o bezpieczeństwo osób oczekujących w kolejce.

Podstawowe środki ostrożności są zachowane, a mieszkańcy zachowują dystans i mają założone maseczki. Mamy wszystko pod kontrolą. Oby jutro było również odpowiedzialnie.

Napisała na jednym z portali społecznościowych Miejska Komenda Policji w Poznaniu.

Źródło: Komenda Miejska Policji w Poznaniu

Udostępnij
Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
baner wielkopolska 4
baner wielkopolska 4