fbpx

Izabela Łukomska-Pyżalska opublikowała nagranie z monitoringu. “Te dwa typy odjechały moimi samochodami (..)” VIDEO

_
_
Dzień dziecka nie dla dziecka: Opowiadanie oparte na faktach. Przedstawia kilka lat życia chłopaka wychowanego przez zakonnice. Autor, w nietypowy i często zabawny sposób przedstawia konsekwencje dorastania poza rodzinnym domem. Jest to pełna wartkiej akcji opowieść z pikantnymi szczegółami właściwymi dla wieku dorastania. Świetna narracja aktorska dodaje kolorytu, sprawiając że opowiadania słucha się z prawdziwą przyjemnością. Pozostawia w słuchaczu chęć poznania dalszych losów głównego bohatera

Izabella Łukomska-Pyżalska udostępniła na swoim profilu na Instagramie nagrania z monitoringu. — Te dwa typy odjechały moimi samochodami — napisała była modelka, apelując o pomoc.

Przypomnijmy, że w nocy z 10 na 11 lutego skradziono dwa auta należące do Izabelli Łukomskiej-Pyżalskiej. Pojazdy były zaparkowane w Czapurach przy ulicy Leśnej. Były luksusowe samochody Porsche Cayenne TURBO shybryd S klasa oraz Mercedes G klasa AMG 63 Brabus czarny mat. Do zdarzenia doszło około godz. 4 nad ranem.

Samochodów jeszcze nie odnaleziono. Łukomska-Pyżalska opublikowała na swoim profilu na Instagramie nagranie z monitoringu. — Te dwa typy odjechały moimi samochodami! Czy ktoś może rozpoznaje????? — napisała. Przy okazji poinformowała, że sprawą zajęła się Komenda Wojewódzka Policji oraz przypomniała, że za informację w sprawie skradzionych samochodów czeka nagroda w wysokości 250.000 złotych.

Źródło: izalukomskapyzalska/instagram

Foto: Wikipedia, Roger Gorączniak

Udostępnij
Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
_
_