fbpx

Justyna Socha została aresztowana, bo nie była zaszczepiona

baner wielkopolska 4
baner wielkopolska 4
Dzień dziecka nie dla dziecka: Opowiadanie oparte na faktach. Przedstawia kilka lat życia chłopaka wychowanego przez zakonnice. Autor, w nietypowy i często zabawny sposób przedstawia konsekwencje dorastania poza rodzinnym domem. Jest to pełna wartkiej akcji opowieść z pikantnymi szczegółami właściwymi dla wieku dorastania. Świetna narracja aktorska dodaje kolorytu, sprawiając że opowiadania słucha się z prawdziwą przyjemnością. Pozostawia w słuchaczu chęć poznania dalszych losów głównego bohatera

Działaczka społeczna, dziennikarka i Prezes Ogólnopolskiego Stowarzyszenia Wiedzy o Szczepieniach „STOP NOP” została aresztowana przez policję. Justyna Socha próbowała wejść na koncert przeznaczony tylko dla zaszczepionych osób. Ochrona koncertu nie wpuściła działaczki i wezwała policję. Przybyła na miejsce policja skuła w kajdanki dziennikarkę i przewiozła ją na komisariat w Białymstoku.

Pod komisariatem zbierają się obywatele, którzy protestują i wyrażają swoje oburzenie aresztowaniem działaczki społecznej.

Udostępnij
Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
baner wielkopolska 4
baner wielkopolska 4