fbpx

Kamil Durczok nie żyje. Miał 53 lata

baner wielkopolska 4
baner wielkopolska 4
Dzień dziecka nie dla dziecka: Opowiadanie oparte na faktach. Przedstawia kilka lat życia chłopaka wychowanego przez zakonnice. Autor, w nietypowy i często zabawny sposób przedstawia konsekwencje dorastania poza rodzinnym domem. Jest to pełna wartkiej akcji opowieść z pikantnymi szczegółami właściwymi dla wieku dorastania. Świetna narracja aktorska dodaje kolorytu, sprawiając że opowiadania słucha się z prawdziwą przyjemnością. Pozostawia w słuchaczu chęć poznania dalszych losów głównego bohatera

Nie żyje dziennikarz Kamil Durczok polski dziennikarz telewizyjny i radiowy, publicysta. Zmarł dziś w nocy w szpitalu, był reanimowany. Informację o śmierci przekazała najbliższa rodzina.

W latach 1993–2006 był dziennikarzem Telewizji Polskiej potem w latach 2006–2015 pracował jako dziennikarz telewizji TVN. Był redaktorem naczelnym i prowadzącym Fakty TVN, w latach 2016–2019 został wydawcą i redaktorem naczelnym portalu Silesion.pl. W latach 2016–2017 był gospodarzem programu Brutalna prawda. Laureat wielu nagród branżowych, m.in. nagrody Grand Press dla dziennikarza roku (2000), Złotej Telekamery w kategorii Informacje (2008) oraz Wiktora dla najwyżej cenionego dziennikarza, komentatora i publicysty (2004).

Udostępnij
Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
baner wielkopolska 4
baner wielkopolska 4