Zdemontowano tablice z polskimi ofiarami i zastąpiono….

W Zielonej Górze zdemontowano tablice upamiętniającą zamęczone przez niemieckich okupantów Polki w filii obozu koncentracyjnego Grosz- Rosen. Tablice zastąpiono inną, poświęcona wyłącznie żydowskim więźniarkom. Tablica polskich ofiar widniała od 1979…