Służby w miejscowości Siedlec (województwo wielkopolskie) odkryły radioaktywne substancje. Radioaktywne substancje służby znalazły na prywatnej posesji. Na razie nie wiadomo kto i w jakim celu składował odpady. W piątek około…
Służby w miejscowości Siedlec (województwo wielkopolskie) odkryły radioaktywne substancje. Radioaktywne substancje służby znalazły na prywatnej posesji. Na razie nie wiadomo kto i w jakim celu składował odpady. W piątek około…