fbpx

Kolejna kawiarnia kończy działalność. Wykończeni przez lockdown

_
_
Dzień dziecka nie dla dziecka: Opowiadanie oparte na faktach. Przedstawia kilka lat życia chłopaka wychowanego przez zakonnice. Autor, w nietypowy i często zabawny sposób przedstawia konsekwencje dorastania poza rodzinnym domem. Jest to pełna wartkiej akcji opowieść z pikantnymi szczegółami właściwymi dla wieku dorastania. Świetna narracja aktorska dodaje kolorytu, sprawiając że opowiadania słucha się z prawdziwą przyjemnością. Pozostawia w słuchaczu chęć poznania dalszych losów głównego bohatera

Wykończeni przez lockdown nie spijają śmietanki. Stało się. Kolejna, kultową poznańska kawiarnia kończy swoją działalność. Po prawie rocznym zamrożeniu gospodarki, po roku niepewności właścicieli i huśtawkach decyzyjnych rzędu, jeżycka kawiarnia Sweet Surrender podjęła decyzję o zamknięciu. Miejsce to było dla wielu ważnym punktem na poznańskiej mapie. Wielokrotnie organizowane spotkania autorskie, warsztaty, zabawy dla dzieci, wieczorki z native speakerami pozostaną na długo w pamięci wszystkich gości odwiedzających ten jakże ważny lokal.

Kochani. Zamykamy. To bardzo trudna decyzja, jednak jesteśmy przekonani, że jedyna sensowna. Lockdown marcowy, od października kolejny. Niejasna przyszłość, brak środków. No i ostatecznie i decydująco – brak porozumienia z właścicielem lokalu co do wysokości czynszu. Sweet Surrender, które miałem okazję prowadzić od prawie dwóch lat, a którego historia jest znaczni dłuższa, kończy swój bieg.

Pisze na swoim profilu na Facebooku Sweet Surrender.

Ile jeszcze potrwa izolacja, ile jeszcze branż i związanych z nimi ludzi wykończy?

Źródło: FB Sweet Surrender

Udostępnij
Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
_
_