fbpx

Kolejne niespodzianki dla poznańskich kierowców

_
_
Dzień dziecka nie dla dziecka: Opowiadanie oparte na faktach. Przedstawia kilka lat życia chłopaka wychowanego przez zakonnice. Autor, w nietypowy i często zabawny sposób przedstawia konsekwencje dorastania poza rodzinnym domem. Jest to pełna wartkiej akcji opowieść z pikantnymi szczegółami właściwymi dla wieku dorastania. Świetna narracja aktorska dodaje kolorytu, sprawiając że opowiadania słucha się z prawdziwą przyjemnością. Pozostawia w słuchaczu chęć poznania dalszych losów głównego bohatera

Od dłuższego czasu w Poznaniu nie ma miesiąca, w którym nie odbywałyby się remonty ulic, powodujące znaczne utrudnienia dla kierowców.

Jakby tego było mało, zamknięty dla ruchu kołowego zostanie kolejny fragment ścisłego centrum miasta.

W związku z przebudową ulicy Św. Marcin i Al. Marcinkowskiego w dniach od 20 do 22 kwietnia, czyli od środy do piątku, zostaną wprowadzone zmiany w organizacji ruchu w tym rejonie.

Odcinek ul. Św. Marcin od ul. Ratajczaka do ul. Piekary będzie w tym czasie całkowicie wyłączony z ruchu kołowego.

Nie będzie możliwości wjazdu na ul. św. Marcina od strony ul. Piekary. Nie będzie także możliwości wjazdu na teren posesji przy ul. św. Marcina 21, 23, 25, 28 oraz 30.

Zwracajmy więc uwagę na bieżące oznakowanie i zachowajmy spokój, o który coraz trudniej przy ilości prac remontowych, jaką serwują nam władze miasta.

Joanna Oszmian

Źródło: www.codziennypoznan.pl

Udostępnij
Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
_
_