fbpx

Łowcy pedofili w powiecie konińskim

_
_
Dzień dziecka nie dla dziecka: Opowiadanie oparte na faktach. Przedstawia kilka lat życia chłopaka wychowanego przez zakonnice. Autor, w nietypowy i często zabawny sposób przedstawia konsekwencje dorastania poza rodzinnym domem. Jest to pełna wartkiej akcji opowieść z pikantnymi szczegółami właściwymi dla wieku dorastania. Świetna narracja aktorska dodaje kolorytu, sprawiając że opowiadania słucha się z prawdziwą przyjemnością. Pozostawia w słuchaczu chęć poznania dalszych losów głównego bohatera

Fundacja ECPU Polska: ŁOWCY Pedofili na swoim profilu w mediach społecznościowych udostępniła nagranie z ujęcia 53-letniego mieszkańca gminy Skulsk.

,,Od kilku miesięcy korespondował z czterema “wirtualnymi dziećmi”, czyli Wabikami Fundacji ECPU Polska: ŁOWCY Pedofili. Wysyłał im filmy z masturbacji oraz swoje nagie zdjęcia, domagając się rewanżu. Był bardzo zainteresowany bielizną dziewczynek, wielkością ich piersi. Tłumaczył do czego służą miejsca intymne. Udostępniał im filmy pornograficzne (przedstawiające parę uprawiającą seks). Zapraszał je do siebie na wakacje. Opowiadał dzieciom, co by z nimi robił, gdy będą sam na sam. Mistrz manipulacji! Obiecał dziewczynce wymarzonego pieska (o imieniu.. Alex), po czym poprosił ją o wysłanie nagich zdjęć! Chwilę przed spotkaniem z Łowcami opisywał szczegóły, dotyczące odbywania stosunku płciowego z 11-latką. Często podkreślał o konieczności zachowania dyskrecji, świadomy odpowiedzialności karnej” – relacjonuje na swojej stronie.

Fundacja ECPU Polska: ŁOWCY Pedofili dziękuje również policjantom z KMP Konin za pomoc w realizacji ujęcia.

Konińscy kryminalni zabezpieczyli komputer oraz telefon komórkowy. O dalszym losie mężczyzny zadecyduje prokurator.

Nagranie z ujęcia dostępne w mediach społecznościowych fundacji.

fot. Fundacja ECPU Polska: ŁOWCY Pedofili

Udostępnij
Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
_
_