fbpx

MaKi – utalentowana wokalistka z Wielkopolski

baner wielkopolska 4
baner wielkopolska 4
Dzień dziecka nie dla dziecka: Opowiadanie oparte na faktach. Przedstawia kilka lat życia chłopaka wychowanego przez zakonnice. Autor, w nietypowy i często zabawny sposób przedstawia konsekwencje dorastania poza rodzinnym domem. Jest to pełna wartkiej akcji opowieść z pikantnymi szczegółami właściwymi dla wieku dorastania. Świetna narracja aktorska dodaje kolorytu, sprawiając że opowiadania słucha się z prawdziwą przyjemnością. Pozostawia w słuchaczu chęć poznania dalszych losów głównego bohatera

Pod pseudonimem MaKi kryje się młoda wokalistka z Wielkopolski – Martyna Duszka. Mimo iż uczęszcza do technikum ekonomicznego, to z muzyką związana jest od zawsze. Pisze własne teksty, do których tworzy utwory. Jej pasją jest muzyka POP, ale próbuje rozwijać się też w innych gatunkach. Czynnie prowadzi swoje media społecznościowe, gdzie możecie bliżej przyjrzeć się postaci młodej artystki. Ostatnio gościła w Teleexpresie, w cyklu Marka Sierockiego o młodych talentach. 

Najnowszy utwór wokalistki “Nie jesteś Sam” można posłuchać w serwisie Youtube. Tak autorka opisuje utwór:

Ten utwór ma dać Wam motywację i wesprzeć na duchu – oby się udało. Każdy z Nas ma przeszłość gorszą lub lepszą … W chwilach załamania , bądź zwątpienia często do niej wracamy… Ja próbuję od niej uciekać , gdy ona chce mnie dogonić i KOLEJNY RAZ załamać – Uciekam bo wiem , że później ciężko jest się podnieść … Domyślam się , że i Ty miałeś takie momenty w życiu , które jeszcze czasem rozpamiętujesz … może i nadal się o nie obwiniasz , chciałbyś/ chciałabyś je naprawić … Lub ZAPOMNIEĆ raz na zawsze o Nich ! Nie masz po nich w sobie motywacji, by działać ! PAMIĘTAJ ! – „ Nie Jesteś sam , ja też tak mam dlatego posłuchaj jeszcze raz ten refren” Dlatego … wsłuchaj się w tekst i GŁOWA DO GÓRY !

Udostępnij
Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
baner wielkopolska 4
baner wielkopolska 4