fbpx

Na Ławicy nie będzie już można bezpłatnie podjechać pod drzwi terminala!

_
_
Dzień dziecka nie dla dziecka: Opowiadanie oparte na faktach. Przedstawia kilka lat życia chłopaka wychowanego przez zakonnice. Autor, w nietypowy i często zabawny sposób przedstawia konsekwencje dorastania poza rodzinnym domem. Jest to pełna wartkiej akcji opowieść z pikantnymi szczegółami właściwymi dla wieku dorastania. Świetna narracja aktorska dodaje kolorytu, sprawiając że opowiadania słucha się z prawdziwą przyjemnością. Pozostawia w słuchaczu chęć poznania dalszych losów głównego bohatera

Jak zapowiada Lotnisko Ławica, sytuacja zmieni się już w kwietniu:

 Wkrótce  zmieniamy nasz układ komunikacyjny. Wprowadzamy dla Was całkowicie bezpłatną strefę parkowania – informuje Lotnisko Ławica.

Wyznaczono nowe miejsce dla strefy Kiss&Fly, znajdujące się w odległości około 100 metrów od terminala lotniska. Dotychczasowa strefa bezpłatnego dowozu pasażerów znajdowała się tuż przy drzwiach terminala.

– Dotychczasowa strefa Kiss&Fly przy budynku Portu staje się PŁATNĄ STREFĄ – zapowiada lotnisko.

Oznacza to, że osoby odwożące pasażera na lotnisko, które nie chcą płacić, będą musiały wjechać na inny parking, tuż za stacją BP.

Tam wyznaczona zostanie strefa, na której opłaty nie będą pobierane. Wjechanie na teren lotniska oznaczało będzie opłatę w wysokości co najmniej 5 złotych i będzie to najniższa opłata, umożliwiająca przebywanie na terenie tylko do 10 minut.

Lotnisko zapowiada, że zmiany wejdą w życie najpewniej już w kwietniu br.

Joanna Oszmian

Fot. Wikipedia

Udostępnij
Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
_
_