fbpx

Na “pożar” pojechały 3 wozy strażackie. Okazało się że to był tylko grill na balkonie…

baner wielkopolska 4
baner wielkopolska 4
Dzień dziecka nie dla dziecka: Opowiadanie oparte na faktach. Przedstawia kilka lat życia chłopaka wychowanego przez zakonnice. Autor, w nietypowy i często zabawny sposób przedstawia konsekwencje dorastania poza rodzinnym domem. Jest to pełna wartkiej akcji opowieść z pikantnymi szczegółami właściwymi dla wieku dorastania. Świetna narracja aktorska dodaje kolorytu, sprawiając że opowiadania słucha się z prawdziwą przyjemnością. Pozostawia w słuchaczu chęć poznania dalszych losów głównego bohatera

W poniedziałek około godziny 13:00 Komenda Miejska PSP w Lesznie otrzymała zgłoszenie o pożarze mieszkania w bloku przy ulicy Tarkowskiego. Zgłaszający powiadomił służby że widzi ogień wydobywający się z mieszkania sąsiada. Strażacy wysłali do groźnie brzmiącego zawiadomienia aż trzy wozy strażackie.

Po przyjechaniu na miejsce strażacy nie zastali żadnego pożaru. Okazało się jedynie że na balkonie mieszkania, którego dotyczyło zgłoszenie, rozpalany jest grill. Strażacy odjechali z miejsca nawet nie wręczając nikomu mandatu. Za rozpalenie grilla na balkonie nie są przewidziane żadne kary.

fot: osp.pl

Udostępnij
Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
baner wielkopolska 4
baner wielkopolska 4