fbpx

Ostrów Wlkp.: Zniszczono tablice informacji miejskiej

Prezydent miasta Ostrów Wielkopolski, Beata Klimek poinformowała poprzesz facebook o zniszczeniu tablicy informacyjnej przy przystanku autobusowym na ulicy Ofierskiego. W dalszej części wpisu informuje, że nie są to pierwsze zniszczenia wyrządzone przez wandali w tym mieście. Wcześniej doszło do zniszczeń w ostrowskiej tężni, Amfiteatrze czy rowery miejskie.

26 tys. złotych – tyle musimy przeznaczyć na naprawę tablicy przy przystanku autobusowym na ulicy Ofierskiego. To kolejny, niechlubny atak wandali na nasze wspólne mienie, własność mieszkańców Ostrowa Wielkopolskiego. Tablica jest już zdemontowana, a wkrótce zostanie zamontowana na nowo po naprawie. To jednak nadal 26 tys. złotych, które mogły być przeznaczone na zupełnie inny cel.

Spotkanie z wandalami przeszła ostrowska tężnia, Amfiteatr, o rowerach miejskich nie wspominając, bo liczba zdjęć zniszczonych jednośladów, które nadsyłacie jest przerażająca. Teraz przyszła kolej na tablicę informacyjną. Boli mnie, że w naszym mieście są ludzie, którzy dewastują nasz wspólny dorobek.

Bardzo proszę, nie bądźcie obojętni na tego typu sytuacje. Potępiajmy akty wandalizmu, reagujmy i zgłaszajmy je odpowiednim służbom.

– informuje Prezydent Ostrowa Wielkopolskiego Beata Klimek.

Źródło: FB Prezydent Ostrów WLKP Beata Klimek

Udostępnij
Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *