fbpx

Pijany kierowca wjechał w betonowe ogrodzenie

baner wielkopolska 4
baner wielkopolska 4
Dzień dziecka nie dla dziecka: Opowiadanie oparte na faktach. Przedstawia kilka lat życia chłopaka wychowanego przez zakonnice. Autor, w nietypowy i często zabawny sposób przedstawia konsekwencje dorastania poza rodzinnym domem. Jest to pełna wartkiej akcji opowieść z pikantnymi szczegółami właściwymi dla wieku dorastania. Świetna narracja aktorska dodaje kolorytu, sprawiając że opowiadania słucha się z prawdziwą przyjemnością. Pozostawia w słuchaczu chęć poznania dalszych losów głównego bohatera

W weekend kompletnie pijany mężczyzna spowodował niebezpieczną kolizję. Kierowca volkswagena na łuku drogi w miejscowości Mielimąka wypadł z drogi i uderzył w betonowe ogrodzenie. Ogrodzenie zostało doszczętnie zniszczone. Badanie zawartości alkoholu w organizmie mężczyzny wykazało prawie 2,5 promila.

Mężczyźnie zatrzymano uprawnienia do kierowania oraz dowód rejestracyjny od pojazdu. Teraz za swoje nieodpowiedzialne zachowanie odpowie przed sądem. Za przestępstwo kierowania w stanie nietrzeźwości grozi mu kara do 2 lat więzienia. 28-latek odpowie także za spowodowanie kolizji drogowej.

Źródło: KPP Chodzież

Udostępnij
Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
baner wielkopolska 4
baner wielkopolska 4