fbpx

Podstawowy obrońca Lecha Poznań nie zagra do końca sezonu?!?!

_
_
Dzień dziecka nie dla dziecka: Opowiadanie oparte na faktach. Przedstawia kilka lat życia chłopaka wychowanego przez zakonnice. Autor, w nietypowy i często zabawny sposób przedstawia konsekwencje dorastania poza rodzinnym domem. Jest to pełna wartkiej akcji opowieść z pikantnymi szczegółami właściwymi dla wieku dorastania. Świetna narracja aktorska dodaje kolorytu, sprawiając że opowiadania słucha się z prawdziwą przyjemnością. Pozostawia w słuchaczu chęć poznania dalszych losów głównego bohatera

Lech Poznań ma poważny problem. Jego podstawowy obrońca Bartosz Salamon nie zagra przez co najmniej kilka tygodni.

Salamon ma problem z mięśniem przywodziciela. Jego występ w finale baraży jest wykluczony – poinformował Jacek Kurowski na antenie “TVP Sport”. Czesław Michniewicz na konferencji prasowej potwierdził, że Salamon nie zagra ze Szwecją.

Co to oznacza? Nic innego jak to, że Salamona zabraknie w kluczowych meczach poznańskiego Lecha, które zdecydują o mistrzostwie Polski. To fatalna wiadomość. Salamon był bowiem w tym sezonie prawdziwą ostoją linii defensywnej i jego brak będzie bardzo odczuwalny.

Na chwilę obecną Lech zostaje – jeśli chodzi o środkowych obrońców – z Antonio Miliciem, Lubomirem Satką i młodym Mateuszem Skrzypczakiem. Tomasz Kędziora, który dołączył nie dawno do piłkarzy Macieja Skorży jest niewątpliwie bardzo dobrym piłkarzem jednak jest to typowy prawy obrońca. Pytanie czy Maciej Skorża będzie próbował ustawić mimo wszystko Kędziorę obok Milicia w środku bloku obronnego licząc na jego umiejętności a przede wszystkim niezwykle bogate doświadczenie.

Udostępnij
Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
_
_