fbpx

Polka zdobyła złoto na Kajakarskich Mistrzostwach Europy w Poznaniu

baner wielkopolska 4
baner wielkopolska 4
Dzień dziecka nie dla dziecka: Opowiadanie oparte na faktach. Przedstawia kilka lat życia chłopaka wychowanego przez zakonnice. Autor, w nietypowy i często zabawny sposób przedstawia konsekwencje dorastania poza rodzinnym domem. Jest to pełna wartkiej akcji opowieść z pikantnymi szczegółami właściwymi dla wieku dorastania. Świetna narracja aktorska dodaje kolorytu, sprawiając że opowiadania słucha się z prawdziwą przyjemnością. Pozostawia w słuchaczu chęć poznania dalszych losów głównego bohatera

Polska kanadyjkarka Dorota Borowska zdobyła złoty medal na Kajakarskich Mistrzostwach Europy, które odbywają się w tym roku z Poznaniu. to pierwszy złoty medal na tych zawodach dla Polski. Polka wygrała wyścig C1 na 200 metrów wyprzedzając reprezentantki Rosji i Ukrainy.

25-letnia Dorota Borowska bywała już na podium mistrzostw świata i Europy, ale nigdy nie było to najwyższe miejsce na podium. Ten wyczyn w końcu udał się zawodniczce w Poznaniu. Zwycięstwo w tych zawodach to bardzo dobry prognostyk na zbliżające się igrzyskami olimpijskimi w Tokio.

fot: PAP

Udostępnij
Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
baner wielkopolska 4
baner wielkopolska 4