fbpx

Poznań: Kierowca MPK pobity przez agresywnych pasażerów

baner wielkopolska 4
baner wielkopolska 4
Dzień dziecka nie dla dziecka: Opowiadanie oparte na faktach. Przedstawia kilka lat życia chłopaka wychowanego przez zakonnice. Autor, w nietypowy i często zabawny sposób przedstawia konsekwencje dorastania poza rodzinnym domem. Jest to pełna wartkiej akcji opowieść z pikantnymi szczegółami właściwymi dla wieku dorastania. Świetna narracja aktorska dodaje kolorytu, sprawiając że opowiadania słucha się z prawdziwą przyjemnością. Pozostawia w słuchaczu chęć poznania dalszych losów głównego bohatera

Dwójka mężczyzn brutalnie pobiła kierowcę miejskiego autobusu MPK w Poznaniu. Do ataku doszło w środę około godziny 18:00 na Alei Praw Kobiet między ulicami Sarmacką i Łużycką na poznańskich Naramowicach. Napastnicy przed pobiciem mieli spożywać alkohol. Kierowca został kilkukrotnie uderzony pięściami po twarzy po tym jak próbował uspokoić agresywnych mężczyzn i zagroził im wezwaniem Policji.

Sprawcy po pobiciu oddalili się z miejsca zdarzenia. Poznańska Policja prowadzi czynności, które mają na celu ustalenie ich tożsamości. Zdarzenie zostało nagrane przez kamery monitoringu.

fot. ilustracyjne: Poznan.pl

Udostępnij
Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
baner wielkopolska 4
baner wielkopolska 4