fbpx

Poznań wygrał. W nagrodę miasto odwiedzi Sławomir Mentzen

baner_2
baner_2
previous arrow
next arrow

Miasto Poznań wygrało w konkursie organizowanym przez Kongres Polskiego Biznesu i zakwalifikowało się do grona 12 miast które odwiedzi lider Kongresu – Sławomir Mentzen. Konkurs odbywał się w dniach 16-22 lipca i polegał na głosowaniu przez internautów na swoje miasta. Poznań zdobył 436 głosów, co zagwarantowało miastu dziewiąte miejsce i wizytę lidera kongresu.

Kongres Polskiego Biznesu to organizacja zrzeszająca przedsiębiorców, której celem są działania mające poprawić codzienne funkcjonowanie małych i średnich firm w Polsce. Liderem organizacji jest Sławomir Mentzen – znany internetowy influencer, który posiada prawie 300 tys. fanów na Facebooku.

Ubiegłoroczne tournée pokazało, jak ogromne zapotrzebowanie jest na tego typu imprezy. Nie ma nic lepszego, niż luźna atmosfera, w której możemy szczerze porozmawiać o sprawach dla nas wszystkich istotnych. Będziemy rozmawiać o podatkach, ekonomii, prowadzeniu działalności gospodarczej i kwestiach społecznych.

Spotkanie mniej więcej wygląda tak: pijemy piwo, Sławek mówi o gospodarce i podatkach przez około 40 minut. Następnie dalej pijemy piwo, a Sławek odpowiada na Wasze pytania, kiedy pula pytań się wyczerpie, dalej pijemy i po prostu się poznajemy, rozmawiając jeszcze luźniej

– możemy przeczytać w opisie wydarzenia.

Spotkanie z Sławomirem Mentzenem odbędzie się 30 lipca (piątek) o 20:00 w restauracji Podanie (Stadion Miejski, ul Bułgarska 17)

fot: Kongres Polskiego Biznesu

Udostępnij
Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
baner_2
baner_2
previous arrow
next arrow

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.