fbpx

Poznań: Zablokował chodnik dla kobiety z wózkiem. Policjanci byli dla niego bezwzględni

_
_
Dzień dziecka nie dla dziecka: Opowiadanie oparte na faktach. Przedstawia kilka lat życia chłopaka wychowanego przez zakonnice. Autor, w nietypowy i często zabawny sposób przedstawia konsekwencje dorastania poza rodzinnym domem. Jest to pełna wartkiej akcji opowieść z pikantnymi szczegółami właściwymi dla wieku dorastania. Świetna narracja aktorska dodaje kolorytu, sprawiając że opowiadania słucha się z prawdziwą przyjemnością. Pozostawia w słuchaczu chęć poznania dalszych losów głównego bohatera

Poznańscy policjanci z drogówki podczas przejazdu ulicą Głogowską w Poznaniu zauważyli nieprawidłowo zaparkowany samochód dostawczy, który całkowicie blokował ruch na chodniku. Na chodniku znajdowała się kobieta z dzieckiem w wózku, która nie mogła przejść.

Policjanci od razu zareagowali. Właściciel źle zaparkowanej ciężarówki otrzymał dwa mandaty, jeden za złe parkowanie a drugi za przebieganie przez jezdnie w miejscu niedozwolonym. Policjanci wskazali kierowcy także miejsce bezpiecznego postoju.

Okazało się także że ładunek w samochodzie jest niebezpiecznie przewożony. Policjanci zobowiązali kierowcę do zabezpieczenia ładunku w taki sposób, aby nie był zagrożeniem podczas jazdy.

Źródło: Komenda Miejska Policji w Poznaniu

Udostępnij
Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
_
_