Fot. Łukasz Wojtyniak
Warta Poznań na zamknięcie sezonu II ligi piłkarskiej u siebie w “Ogródku” przy Drodze Dębińskiej zremisowali mimo dość kiepskiej gry z Resovią Rzeszów 2:2. Poznaniacy na szczęście dwukrotnie odrobili straty i wyrwali w ostatniej chwili doliczonego czasu gry bezpośredni awans do 2 ligi.










































































