Skromny remis Lecha Poznań z Arką Gdynia

Fot. Łukasz Wojtyniak

Na Enea Stadionie w Poznaniu Lech Poznań w ramach rozgrywek piłkarskiej Ekstraklasy podejmował Arkę Gdynia. Był to już przedostatni mecz w Poznaniu w tym sezonie. Kolejorz zremisował z Arką Gdynia 1:1 (0:0). Pierwszą bramkę strzelił dla Arki Kike Hermoso w 52 minucie i wówczas Kolejorz musiał odrabiać straty. Na szczęście remisową bramkę zdobył dla Lecha Luis Palma w 57 minucie spotkania. Następny mecz Lech zagra na wyjeździe w Radomiu z Radomiakiem i będzie to już przedostatni mecz w tym sezonie. I połowa meczu była bardzo niemrawa i kibice nie zobaczyli bramek. Dopiero po przerwie gra poznaniaków nabrała nieco rumieńców, choć to my pierwsi straciliśmy bramkę. Niestety Lech miał sporo szans bramkowych, ale ich nie wykorzystał.

Previous slide
Next slide