Fot. Łukasz Wojtyniak
Na Enea Stadionie w Poznaniu Lech Poznań w ramach rozgrywek piłkarskiej Ekstraklasy podejmował Arkę Gdynia. Był to już przedostatni mecz w Poznaniu w tym sezonie. Kolejorz zremisował z Arką Gdynia 1:1 (0:0). Pierwszą bramkę strzelił dla Arki Kike Hermoso w 52 minucie i wówczas Kolejorz musiał odrabiać straty. Na szczęście remisową bramkę zdobył dla Lecha Luis Palma w 57 minucie spotkania. Następny mecz Lech zagra na wyjeździe w Radomiu z Radomiakiem i będzie to już przedostatni mecz w tym sezonie. I połowa meczu była bardzo niemrawa i kibice nie zobaczyli bramek. Dopiero po przerwie gra poznaniaków nabrała nieco rumieńców, choć to my pierwsi straciliśmy bramkę. Niestety Lech miał sporo szans bramkowych, ale ich nie wykorzystał.










































